by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Słupecka Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w Wielkim Konkursie Fotograficznym „Cztery Pory Roku”, edycja 2023.

 

Przedmiotem konkursu są zdjęcia promujące Powiat Słupecki wykonane na terenie powiatu lub parków krajobrazowych: Powidzkiego i Nadwarciańskiego. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach: Przyroda, Wydarzenia, Kultura i historia. W każdej kategorii można przesłać maksymalnie 3 zdjęcia.

 

Prace powinny mieć formę:

  • elektroniczną na zewnętrznych nośnikach danych (CD, DVD). Zalecany wymiar ok. 3 MB, format jpg, jpeg.
  • ewentualnie odbitek o wysokiej jakości wydruków o rozmiarze od 18×24 cm do ok. 21×30 cm. W przypadku odbitek koniecznie załączyć wersję elektroniczną. Na odwrocie każdej fotografii opisać jej: kategorię, tytuł, imię i nazwisko autora.

Do zdjęć należy załączyć zgłoszenie, w którym należy podać: dane adresowe autora zdjęć, tel. kontaktowy, e-mail (jeśli jest), datę urodzenia, kategorię i tytuł zdjęcia, krótki opis (co przedstawia) i miejsce jego wykonania, oświadczenie, że jest się autorem nadesłanych prac i posiada się do nich prawa autorskie, oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem konkursu i zgodą na zawarte w nim uregulowania (w imieniu osoby nieletniej podpisuje opiekun pełnoletni).

W każdej z kategorii zostanie przyznane pierwsze miejsce oraz wyróżnienia. W ramach istniejących kategorii zostaną przyznane dodatkowe nagrody. Przewidziane są cenne nagrody o łącznej wartości ok. 3 000 zł.

W skład Jury oceniającej prace wejdą zwycięzcy konkursu z edycji na 2022 rok.

 

Termin nadsyłania prac do 16 października 2023 roku.

 

Patronat honorowy: Starosta Powiatu Słupeckiego

Współorganizator: Starostwo Powiatowe w Słupcy, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego.

Ponadto konkurs wspierają: Gmina Miejska w Słupcy, Gmina Lądek, Gmina Powidz, Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie, Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie, Zakład fotograficzny Foto-Kmieć w Słupcy.

Współorganizatorzy wystaw: Starostwo Powiatowe w Słupcy, Biblioteka Publiczna Gminy Strzałkowo, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Zagórowie, Miejski Dom Kultury w Słupcy, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego – Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Lądzie, Dom Kultury w Powidzu.

 

Zdjęcia należy nadsyłać na adres: Słupecka Organizacja Turystyczna, ul. Poznańska 18, 62-400 Słupca z dopiskiem: Wielki Konkurs Fotograficzny „Cztery Pory Roku”, edycja 2023.

 

Tel. kontaktowy: 063 2758 606 w godz. 8:00 – 15:00.

 

Szczegóły na stronach Słupeckiej Organizacji Turystycznej: www.slotslupca.pl., oraz stronie Starostwa Powiatowego w Słupcy www.powiat-slupca.pl.

 

 

Regulamin (DOC)

Formularz zgłoszeniowy (DOC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *