by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

W związku z panującą sytuacją i trudnym położeniem wielu firm, Agencja marketingowa NPROFIT wraz z platformą Teardeals oraz partnerem strategicznym Adshock, po raz drugi będzie prowadzić kampanię społeczną dla przedsiębiorców #bądźwidoczny.

 

29 września o 11:00 odbędzie się czwarte webinarium, które poświęcone będzie tematyce kampanii Google Ads, i temu, jak prawidłowo ją prowadzić, aby przynosiło to zysk. Spotkanie poprowadzi Piotr Bortkiewicz, specjalista ds. kampanii SEM.

 

Więcej informacji pod linkiem: https://terdeals.com/pl/14/kampania-badzwidoczny

 

Harmonogram webinarium:

– co musimy skonfigurować, aby uruchomić kampanię produktową,
– jak utworzyć kampanię produktową,
– optymalizacja stawek na produktach dla kampanii produktowej,
– optymalizacja fraz dla kampanii produktowej,
– dostosowywanie stawek do urządzeń dla kampanii produktowej,
– wykorzystywanie danych z kampanii produktowej do tworzenia pozostałych kampanii.

Po pierwszej edycji dostrzegamy jak duże grono firm potrzebuje rzetelnej informacji z zakresu procesu pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii reklamowych on-line. Posiadane wiadomości nie zawsze wystarczają do prowadzenia skutecznych działań promocyjnych. Obecnie, gdy sytuacja jest trudniejsza, firmy potrzebują rzetelnej wiedzy i wiarygodnych przewodników po świecie cyfrowym, który często jest dla nich szansą na przetrwanie.

Cały zespół Agencji NPROFIT zaangażował się w inicjatywę. Przede wszystkim nasi pracownicy jeszcze mocniej zadbali o wysoką jakość i użyteczność tekstów publikowanych na blogu, z których korzystają przedsiębiorcy. Rozumiemy, że sytuacja, w której znajduje się tak wiele firm nie jest łatwa, dlatego postanowiliśmy działać dla wspólnego dobra. Jeżeli dzięki naszej pracy firma, która miała upaść przeniesie swoją działalność do Internetu i uda się jej przetrwać ten niepewny czas, będzie to dla nas ogromna satysfakcja i powód dumy. 
Zapraszamy Państwa do udziału w webinarium i uczestniczeniu w naszej kampanii, w szczególności poprzez udostępnienie tego komunikatu na swojej stronie internetowej – na pewno przyniesie ono efekty w działaniach on-line i wspomoże przedsiębiorców w tych ciężkich chwilach.

Z wyrazami szacunku
Agencja marketingowa NPROFIT

Współorganizatorzy kampanii:

Agencja marketingowa NPROFIT: https://nprofit.net/pl/
Agencja marketingowa Adshock: https://adshock.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *