by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Na ten moment uczniowie czekali od miesięcy. Rok szkolny 2021/2022 oficjalnie dobiegł końca!

 

W związku z zakończeniem roku szkolnego w szkołach naszej gminy odbyły się dziś uroczyste akademie, podczas których uczniowie odebrali świadectwa i wyróżnienia. Prymusem Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzałkowie została Julia Wężniejewska, a w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wólce Dominika Baranowska. Dodatkowo, wśród pozostałych uczniów szkoły w Wólce przyznano wyróżnienie „Najlepszy z najlepszych”, które otrzymała Zofia Szkudlarek.

 

Tradycyjnie nie zabrakło również wyróżnień dla uczniów zaangażowanych w działalność społeczną i charytatywną oraz sport. Sportowcami Roku zostali: Michał Nowaczyk (Wólka) i Agata Siwińska (Strzałkowo), a tytuł Wolontariusza Roku przypadł: Annie Dominiak (Wólka) i Lokalnemu Centrum Wolontariatu (Strzałkowo).

 

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzałkowie było też okazją do podziękowania nauczycielkom – Małgorzacie Drzewieckiej i Bernadecie Gabriel, które zdecydowały się zakończyć pracę i przejść na emeryturę. Z kolei z Radą Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wólce po 14 latach pożegnała się Ewa Szkudlarek.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *