by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

W sobotę, 15 czerwca wystartowały XXVII Dni Strzałkowa. Świętowanie potrwa do najbliższej soboty.

 

Tegoroczne obchody święta Gminy zainaugurowała msza św. w intencji mieszkańców odprawiona w kościele p.w. św. Doroty. Po południu z boiska Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wyruszył barwny korowód, który przeszedł na boisko za halą sportową, gdzie wójt Tomasz Gałan oficjalnie otworzył XXVII Dni Strzałkowa.

W części artystycznej zaprezentowały się dzieci z gminnych szkół oraz grupy działające w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, m.in. koło taneczne, studio piosenki i zespół ludowy Złoty Wiek. Na scenie pojawił się również Fisher, a gwiazdą wieczoru była Kayah.  Całość zakończyła impreza taneczna, na której zagrali DJ Bagrol i DJ Huherko.

Następnego dnia muzyki na żywo również nie brakowało. W Strzałkowskiej Strefie Relaksu wystąpił Stach Bukowski.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Już dziś o godz. 19:00 w Strzałkowskiej Strefie Relaksu odbędzie się koncert zespołu Tango Fogg oraz wystawa malarstwa pt. „Ontologia”. W najbliższy piątek zapraszamy na rajd rowerowy o Puchar Wójta Gminy Strzałkowo (start: 15:30), a w sobotę na IX biegi uliczne „Strzałkowo-dobry kierunek” (start biegu głównego: 10:00). Ostatnim punktem XXVII Dni Strzałkowa będzie festyn charytatywny na powitanie lata, z którego dochód przeznaczony zostanie na działalność Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Gminy Strzałkowo.    

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *