by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy
Na scenie mężczyzna śpiewa do mikrofonu, za nim drugi mężczyzna gra na kontrabasie, a trzeci na perkusji. W głębi sceny na sztalugach stoją obrazy

W muzyczną podróż w czasie zabrał publiczność zespół Tango Fogg, który wystąpił wczoraj w Strzałkowskiej Strefie Relaksu. Wydarzenie zorganizowane w ramach IX Wielkopolskich Dni Sztuki i Zdrowia było kolejnym punktem obchodów XXVII Dni Strzałkowa.

 

Tango Fogg to projekt muzyczny powstały w hołdzie Mieczysławowi Foggowi w jego 25. rocznicę śmierci. Zespół tworzą: Radosław Elis (śpiew), Jan Zeyland (fortepian), Michał Gajda (akordeon), Krzysztof Samela (kontrabas) i Mirosław Kamiński (perkusja). Podczas koncertu usłyszeć można było takie przeboje jak : „W małym kinie”, „Odrobinę szczęścia w miłości”, „Już nigdy”, czy „Każdemu wolno kochać”. Niezapomniane i wszystkim doskonale znane utwory w nowych swingowych aranżacjach i aktorskiej interpretacji wokalisty zrobiły wielkie wrażenie na słuchaczach.

Koncertowi towarzyszyła wystawa malarstwa Adama Lenieca pt. „Ontologia” oraz spotkanie z książką „Moja pieśń” autorstwa Krzysztofa Sameli w Bibliotece Publicznej Giny Strzałkowo.  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *