by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Przeżyli razem ćwierć wieku! W minioną sobotę 31 par małżeńskich z terenu Gminy wzięło udział w uroczystości Srebrnych Godów.

 

Zgodnie z tradycją spotkanie zainaugurowała msza św. w kościele parafialnym w Strzałkowie, podczas której Jubilaci odnowili przysięgę małżeńską. W drugiej części uroczystości, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu pary otrzymały od przedstawicieli Samorządu pamiątkowe listy gratulacyjne oraz życzenia. Spotkanie zakończyła zabawa taneczna.

 

W uroczystości Srebrnych Godów udział wzięli: Emilia i Robert Andraszakowie, Anna i Sławomir Andrzejewscy, Barbara i Dariusz Cichy, Iwona i Tomasz Czerniakowie, Beata i Zbigniew Figasowie, Justyna i Waldemar Góreccy, Ewa i Piotr Deręgowscy, Beata i Krzysztof Graczykowie, Barbara i Tomasz Gronkowie, Małgorzata i Sławomir Janaszakowie, Agnieszka i Jacek Kowalówczani, Jolanta i Eugeniusz Kowalscy, Emilia i Andrzej Kubaszewscy, Joanna i Marek Kwitowscy, Iwona i Paweł Lisieccy, Agnieszka i Arkadiusz Łydzińscy, Justyna i Wojciech Matysiakowie, Aleksandra i Błażej Pawlakowie, Magdalena i Bartosz Przydrygowie, Agnieszka i Witold Raczyńscy, Monika i Dariusz Rewersowie, Ewa i Dariusz Samulczykowie, Marzena i Bogusław Sawiccy, Beata i Marek Siepielscy, Aldona i Maciej Sikora, Barbara i Paweł Sroka, Anna i Roman Trawińscy, Monika i Leszek Tyndykowie, Joanna i Robert Wachowiakowie, Dorota i Daniel Weltrowie, Magdalena i Piotr Wysoccy, Teresa i Piotr Zemerfrldowie.  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *