by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Qźnia Talentu drugi raz z rzędu została zwycięzcą Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Zespół ze Słupcy zdominował tegoroczne rozgrywki nie dając większych szans rywalom.

 

Chociaż kwestia mistrzostwa rozstrzygnęła się na dwie kolejki przed końcem sezonu, ostatnia seria spotkań przyniosła sporo emocji. Do końca bowiem nie było wiadomo kto zajmie kolejne miejsca na podium. Ostatecznie wiceliderem została Sparta Lądek, a trzecie miejsce wywalczył Dream Team Brudzewo.

W tegorocznej edycji SLHPN udział wzięło osiem drużyn. Od początku rywalizacja była wyrównana, ale w pewnym momencie Qźnia Talentu zaczęła uciekać rywalom i już do końca nie oddała prowadzenia. W całym sezonie drużyna ze Słupcy tylko trzy razy podzieliła się punktami z przeciwnikami notując dwa remisy i jedną porażkę.

Podczas oficjalnego zakończenia ligi wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe statuetki, a trzy najlepsze – nagrody finansowe ufundowane przez Samorząd Gminy Strzałkowo. Tradycyjnie, przyznano również wyróżnienia indywidualne dla najlepszego: zawodnika (Michał Mikołajczewski), strzelca (Bartosz Łysiak) i bramkarza (Krzysztof Sikorski).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *