by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

W sobotę, 23 października w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbyła się uroczystość Srebrnych Godów. Swój jubileusz świętowały 44 pary z terenu Gminy.

 

Ze względu na pandemię w ubiegłym roku uroczystość nie była organizowana, dlatego teraz Samorząd Gminy zaprosił do wspólnego świętowania pary, które zawarły związek małżeński w latach 1995 i 1996.

 

Tradycyjnie, uroczystość rozpoczęła msza św., podczas której Jubilaci odnowili przysięgę małżeńską. Następnie, wszyscy przenieśli się do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, gdzie każda z par otrzymała z rąk wójta Dariusza Grzywińskiego pamiątkowy dyplom. Spotkanie zakończyła zabawa taneczna.

 

W uroczystości Srebrnych Godów udział wzięli:

 

Aneta i Radosław Badowscy, Urszula i Artur Ciecielungowie, Beata i Dariusz Dębiccy, Krystyna i Rafał Hofmanowie, Małgorzata i Janusz Jadrychowie, Małgorzata i Roman Kasprowiczowie, Barbara i Janusz Kurkowie, Honorata i Jacek Łysiakowie, Maria i Waldemar Maciejewscy, Zofia i Julian Majewscy, Krystyna i Jan Matuszakowie, Dorota i Krzysztof Migodowie, Justyna i Arkadiusz Musiałkiewiczowie, Renata i Wiesław Paszkowie, Anna i Mirosław Przekotowie, Aneta i Aleksander Przybylscy, Mariola i Krzysztof Szczepaniakowie, Monika i Janusz Szymkowiakowie, Anna i Marek Tomczakowie, Agnieszka i Krzysztof Węgrzynowie, Brygida i Janusz Wysoccy, Anna i Jarosław Zamiatałowie, Sylwia i Andrzej Barciszewscy, Elżbieta i Zbyszek Błażejewscy, Lidia i Piotr Chęcińscy, Jolanta i Tomasz Dopierałowie, Małgorzata i Kazimierz Frątczakowie, Małgorzata i Grzegorz Głuszkowscy, Renata i Piotr Kluczykowscy, Angelika i Mariusz Kołodziejczakowie, Agnieszka i Mariusz Kruszyńscy, Agnieszka i Arkadiusz Lazarkowie, Dorota i Maciej Łuczykowie, Ewa i Grzegorz Łyskawowie, Maria i Paweł Pawlakowie, Sylwia i Włodzimierz Perzyńscy, Mariola i Wojciech Prętkowscy, Sylwia i Andrzej Rogalińscy, Dorota i Paweł Sobaszkiewiczowie, Agnieszka i Mariusz Soszyńscy, Justyna i Tomasz Synowcowie, Jadwiga i Radosław Tomczykowscy, Agnieszka i Sławomir Wiechcińscy, Magdalena i Zdzisław Zarzyccy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *