by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Zmiany w zarządzie Strzałkowskiego Stowarzyszenia Osób Starszych i Niepełnosprawnych. Po wielu latach z funkcji prezesa zrezygnowała Bronisława Kasprzyk.

 

Strzałkowskie Stowarzyszenie Osób Starszych i Niepełnosprawnych istnieje od 2012 roku. Powstało po rozwiązaniu Zarządu Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Jego głównym zadaniem jest integracja i aktywizacja osób starszych z terenu Gminy poprzez organizację różnego rodzaju spotkań, zabaw i wyjazdów.

 

Bronisława Kasprzyk na czele stowarzyszenia stała od 2013 roku. W uznaniu za wieloletnią pracę oraz zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności wójt Dariusz Grzywiński złożył jej podziękowania i wręczył list gratulacyjny.

 

W związku z rezygnacją Bronisławy Kasprzyk w stowarzyszeniu przeprowadzone zostały wybory uzupełniające. Nowym prezesem została Elżbieta Nadkowska, a zastępcą Henryka Szykowna. Funkcję skarbnika w dalszym ciągu pełnić będzie Bogusława Hierowska, a sekretarza – Barbara Strzelczyk. Komisję rewizyjną tworzą: Bożena Tyczka, Eugeniusz Bartoszczak i Urszula Kaczmarek.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *