by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

 

Szanowni Państwo!

 

W związku z panującą sytuacją i trudnym położeniem wielu firm, Agencja marketingowa NPROFIT wraz z platformą Teardeals oraz partnerem strategicznym Adshock, po raz drugi będzie prowadzić kampanię społeczną dla przedsiębiorców #bądźwidoczny. Zapraszamy Państwa do udziału w naszym webinarium, które odbędzie się 25 lutego 2021 roku – dotyczyć będzie współpracy z agencją SEM. Więcej informacji pod linkiem:

 

https://terdeals.com/pl/14/kampania-badzwidoczny

 

Po pierwszej edycji dostrzegamy jak duże grono firm potrzebuje rzetelnej informacji z zakresu procesu pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii reklamowych on-line. Posiadane wiadomości nie zawsze wystarczają do prowadzenia skutecznych działań promocyjnych. Obecnie, gdy sytuacja jest trudniejsza, firmy potrzebują rzetelnej wiedzy i wiarygodnych przewodników po świecie cyfrowym, który często jest dla nich szansą na przetrwanie.

 

W trakcie tej edycji kampanii zaplanowaliśmy:

 

• bezpłatne webinaria dla przedsiębiorców,
• darmowe szkolenia stacjonarne,
• dostęp do eksperckich publikacji,
• audyty,
• wywiady z przedsiębiorcami,
• konkursy.

 

25 lutego odbędzie się nasze drugie webinarium dotyczące współpracy z agencją SEM oraz czego można oczekiwać od współpracy. Prowadzić je będzie Beniamin Mrówczyński, nasz dyrektor działu SEM. Plan wydarzenia przedstawia się następująco:

 

1. Czym zajmuje się agencja SEM?
2. Czynniki decydujące o tym, czy warto skorzystać z pomocy agencji?
3. Wybór odpowiedniej dla Ciebie agencji.
4. Przygotowanie do działania – co potrzeba, aby wystartować ze współpracą?
5. Prawidłowy przebieg współpracy.

 

W 2020 roku przeprowadziliśmy m. in. webinaria wprowadzające do tematu pozycjonowania i reklamy w Internecie. Naszym uczestnikom dawaliśmy wskazówki, z jakich bezpłatnych narzędzi mogą skorzystać, aby być lepiej widocznym w wyszukiwarce. Tłumaczyliśmy również jak wyróżnić swoją działalność lokalnie.

 

Cały zespół Agencji NPROFIT zaangażował się w inicjatywę. Przede wszystkim nasi pracownicy jeszcze mocniej zadbali o wysoką jakość i użyteczność tekstów publikowanych na blogu, z których korzystają przedsiębiorcy. Rozumiemy, że sytuacja, w której znajduje się tak wiele firm nie jest łatwa, dlatego postanowiliśmy działać dla wspólnego dobra. Jeżeli dzięki naszej pracy firma, która miała upaść przeniesie swoją działalność do Internetu i uda się jej przetrwać ten niepewny czas, będzie to dla nas ogromna satysfakcja i powód dumy.

 

Zapraszamy Państwa do udziału w webinarium i uczestniczeniu w naszej kampanii, w szczególności poprzez udostępnienie tego komunikatu na swojej stronie internetowej – na pewno przyniesie ono efekty w działaniach on-line i wspomoże przedsiębiorców w tych ciężkich chwilach.

 

Z wyrazami szacunku
Emilia Bujnowska
PR Manager
Agencja marketingowa NPROFIT

 

Współorganizatorzy kampanii:

Agencja marketingowa NPROFIT: https://nprofit.net/pl/
Agencja marketingowa Adshock: https://adshock.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *