by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Drużyna JanGrad Witkowo zdominowała tegoroczne rozgrywki piłki nożnej w Strzałkowie. Zespół nie miał sobie równych zarówno w hali jak i na Orliku.

 

Ze względu na pandemię rywalizacja w ramach Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej została zakończona już po pierwszej rundzie spotkań. Na tym etapie rozgrywek zdecydowanym liderem był zespół JanGrad Witkowo, który wygrał wszystkie swoje mecze i to właśnie on został nowym mistrzem. Drugie miejsce zajęli Stolarze Piotrowice, a trzecie Dream Team Brudzewo.

 

Po zakończeniu rywalizacji w hali organizatorzy postanowili zaprosić wszystkie drużyny grające w tym sezonie SLHPN do wzięcia udziału w nowych rozgrywkach na Orliku. Zespoły stawiły się w komplecie i mimo kolejnych problemów związanych z epidemicznymi ograniczeniami, turniej udało się dograć do końca. Ostatnie spotkania rozegrano w miniony weekend, wtedy też symbolicznie podsumowano podwójne zmagania.

 

Na Orliku ponownie najlepsza okazała się drużyna JanGrad Witkowo, która w siedmiu meczach odniosła sześć zwycięstw i tylko raz zremisowała. Drugie miejsce zajęła Szkółka Drzew Idzik, a trzecie ponownie Dream Team Brudzewo.

 

Najlepsze drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Strzałkowo. Tradycyjnie, przyznano również wyróżnienia indywidualne.

 

W ramach Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej najlepszym zawodnikiem wybrano Konrada Plucnera, królem strzelców został Szymon Zieliński, a najlepszym bramkarzem Patryk Larecki. W rywalizacji na Orliku wyróżniono odpowiednio: Szymona Zielińskiego, Dawida Białasa i Marcina Strzykałę.

 

Wyniki VII kolejki:

JanGrad-Dream Team Brudzewo 2:1

Szkółka Drzew Idzik-Warta Ciążeń 3:0 (w.o.)

Janowo&OSP Kornaty-Motoklinika Bertus 5:2

OSP Cienin Zaborny-Stolarze Piotrowice 3:0 (w.o.)

 

Tabela:

1. JanGrad Witkowo 7 19 31:4

2. Szkółka Drzew Idzik 7 16 15:7

3. Dream Team Brudzewo 7 12 14:10

4. Motoklinika Bertus 7 12 24 19

5. Warta Ciążeń 7 9 13:25

6. Janowo&OSP Kornaty 7 6 12:21

7. OSP Cienin Zaborny 6 6 9:19

8. Stolarze Piotrowice 6 3 4:20

 

Relacja wideo z podsumowania rozgrywek:

 

  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *