by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Zapraszamy na cykl spotkań p.n. „Salon Innowacji” prezentujących Innowacje Społeczne i ich twórców, z którymi mamy przyjemność współpracować w ramach projektu Inkubator Dostępności.

Podczas spotkania Innowatorzy przedstawią swoją pomysły, opowiedzą o kuluarach testu, wyzwaniach jakie stawia przed nimi realizacja pomysłu i możliwościach jego wdrożenia. Liczymy na wymianę wiedzy, doświadczeń, pytania do Innowatorów i Państwa refleksje, które będą pomocne w ich dalszych działaniach.

W maju odbędą się jeszcze dwa takie spotkania, skupione wokół obszarów tematycznych, związanych z osobami starszymi i z niepełnosprawnościami:

• Rekreacja/turystyka i edukacja osób niewidomych i słabowidzących – 27 maja 2022 godz. 09:30 -11:30
• Innowacyjne produkty wspierające aktywne życie – 30 maja 2022 godz. 09:30 -11:30

 

Spotkania będą miały formę zdalną i odbędą się na platformie ZOOM.

Aby uczestniczyć w spotkaniu wystarczy wysłać wiadomość na adres: drojek@rops.krakow.pl z informacjami: imię, nazwisko, nazwa instytucji oraz informacją, którym spotkaniem jesteście Państwo zainteresowani.

Dodatkowo, prosimy o zgłoszenie szczególnych potrzeb, jeśli takowe występują (np. konieczność obecności Tłumacza PJM).
Serdecznie zapraszamy by usiąść z nami i Innowatorami na wirtualnej kanapie i zobaczyć innowacje, które mają szansę zmienić codzienność osób starszych i z niepełnosprawnościami!

 

Zespół Inkubatora Dostępności
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *