by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) zaprasza szkoły, inne placówki oświatowo-wychowawcze, a także biblioteki publiczne do udziału w międzynarodowej kampanii z zakresu edukacji finansowej Global Money Week (GMW) – Światowy Tydzień Pieniądza.

 

Najbliższa, 11. edycja kampanii odbędzie się pomiędzy 20 a 26 marca 2023 r. pod hasłem: Zaplanuj swoje finanse i swoją przyszłość – Plan your money, Plant your future. Hasło ma zachęcić młodzież do patrzenia w przyszłość i poszerzenia swojej perspektywy w kwestiach społeczno-środowiskowych przy podejmowaniu decyzji finansowych.

 

Warunkiem uczestnictwa w Kampanii jest zaplanowanie i realizacja podczas GMW minimum jednego działania z zakresu edukacji finansowej w dowolnej formie dostosowanej do grupy wiekowej odbiorców. Szczegółowe informacje oraz zasady uczestnictwa w GMW dla szkół i placówek oświatowych wraz z elektronicznym formularzem zgłoszeniowym) dostępne są na stronie internetowej Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

 

W ramach propozycji programowej UKNF przygotował cykl 13 webinariów GMW adresowanych do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz nauczycieli.

 

Szczegółowe informacje nt. webinariów oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/Global_Money_Week/oferta_programowa

 

Organizatorem kampanii jest Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju – OECD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *