by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Wojewoda Wielkopolski, Michał Zieliński wraz z Przewodniczącą Rady Rodziny, Anetą Niestrawską zapraszają dzieci i młodzież z wielkopolskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w III edycji konkursu plastycznego pn. „Z rodziną najlepiej”.

 

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z wielkopolskich szkół podstawowych, a jego przedmiotem jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie z klas 1-3 i uczniowie z klas 4-8.

 

Konkurs ma na celu rozwijanie umiejętności plastycznych, rozwijanie wyobraźni u dzieci i młodzieży, kształcenie poczucia estetyki, umożliwienie wyrażenia ekspresji i emocji oraz docenienie kreatywności i pomysłowości uczniów z wielkopolskich szkół.

 

Rozstrzygnięcie nastąpi we wrześniu 2022 r., a zwycięzcy zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

 

Prace konkursowe wraz z wymaganymi załącznikami należy przesyłać wyłącznie na adres skrzynki e-mail: konkursplastyczny@poznan.uw.gov.pl w terminie do 24 czerwca 2022 r.

 

Szczegółowe informacje o konkursie zawarte są w Regulaminie Konkursu w załączniku.

 

Regulamin wraz załącznikami (do pobrania)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *