by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Po raz trzynasty rozegrano dziś w Strzałkowie Turniej Halowej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych. Zawody połączono z X Powiatowymi Obchodami Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością.

 

W uroczystości zorganizowanej przez: Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Gramy Dalej”, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy oraz Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie udział wzięli podopieczni: Warsztatów Terapii Zajęciowej w Słupcy, Michalinowie i Babinie, Zakładu Aktywności Zawodowej w Słupcy, Środowiskowego Domu Samopomocy w Lucynowie oraz Domów Pomocy Społecznej w Strzałkowie, Ślesinie i Zagórowie. Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji, w tym: konkurencje sportowe, animacje i pokaz iluzji. Nie zabrakło też jubileuszowego tortu.

 

Spotkanie tradycyjnie było okazją do podziękowania tym, którzy swoją działalnością przyczyniają się do poprawy życia osób niepełnosprawnych. W tym roku wyróżnienie i okolicznościowy grawerton trafiły do Bożeny Barej – prezes stowarzyszenia „Gramy Dalej”.

 

Spośród przybyłych placówek trzy wystawiły swoje drużyny, które zagrały w Turnieju Halowej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych. Najlepsza okazała się reprezentacja ZAZ Słupca, drugie miejsce zajął DPS Ślesin, a trzecie gospodarze – DPS Strzałkowo.    

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *