by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy
srebrne gody 2022

W sobotę, 1 października pary małżeńskie z terenu Gminy, obchodzące w tym roku 25. rocznicę ślubu, wzięły udział w uroczystości Srebrnych Godów.

 

Jubileuszowe spotkanie, tradycyjnie rozpoczęła msza św. w kościele pw. św. Doroty, podczas której Jubilaci odnowili przysięgę małżeńską. Następnie, już w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, pary otrzymały z rąk Wójta Gminy pamiątkowe dyplomy. Uroczystość zakończyła zabawa taneczna.

 

W uroczystości Srebrnych Godów udział wzięły 23 pary: Monika i Roman Antczakowie, Irena i Włodzimierz Antkowiakowie, Agnieszka i Maciej Bartczakowie, Milena i Adam Dziublewscy, Aneta i Jacek Harendarzowie, Renata i Maciej Janaszakowie, Barbara i Marek Janiakowie, Elżbieta i Janusz Kierzkowie, Violetta i Grzegorz Komisarkowie, Joanna i Paweł Maciaszczykowie, Elżbieta i Mariusz Najdzińscy, Ewa i Krzysztof Patrzkowie, Aneta i Stefan Pomorscy, Małgorzata i Dariusz Siatkowscy, Karolina i Piotr Sroczyńscy, Jolanta i Andrzej Staszakowie, Sylwia i Andrzej Stróżykowie, Joanna i Tomasz Szczepaniakowie, Lidia i Aleksander Trojanowiczowie, Aneta i Krzysztof Trzaskowscy, Katarzyna i Jarosław Woźniakowie, Arleta i Mikołaj Ziarniakowie oraz Magdalena i Sławomir Zielińscy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *