by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

W czwartek, 5 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu po raz piętnasty zorganizowano tradycyjne Spotkanie Noworoczne. 

 

Ostatnie tego typu spotkanie odbyło się w 2020 roku. Następnie, ze względu na pandemię, przez dwa kolejne lata nie było organizowane. Na zaproszenie Wójta Gminy Strzałkowo odpowiedzieli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy, przedsiębiorcy, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych oraz przedstawiciele stowarzyszeń działających na terenie Gminy.

 

Spotkanie było okazją do podsumowania trzech minionych lat oraz do nakreślenia planów na najbliższe miesiące. Wzorem lat ubiegłych w jego trakcie wręczono również Honorowe Wyróżnienia „Złote Strzałki”. Na wniosek kapituły Rada Gminy Strzałkowo w 2021 roku zdecydowała o przyznaniu ich: Lechowi Nowaczykowi, Zdzisławowi Hudańskiemu, Tomaszowi Sypniewskiemu, Orkiestrze dętej Gminy Strzałkowo i Stowarzyszeniu Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Gminy Strzałkowo, a w 2022 roku: Lidii Śmidowicz i Strzałkowskiemu Stowarzyszeniu Osób Starszych i Niepełnosprawnych. 

 

Wieczór uświetnił koncert Basi Szelągiewicz z zespołem.  

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *