by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Wójt Gminy Strzałkowo zaprasza na Rodzinne Dni Strzałkowa, które odbędą się 18 i 19 czerwca na boisku przy hali sportowej.

 

Impreza rozpocznie się w sobotę o 10:00 rajdem rowerowym, którego trasa liczyć będzie 18 km. Po drodze na uczestników, podzielonych na kilkuosobowe drużyny, czekać będą zadania. Ekipa, która poradzi sobie z nimi zostanie zwycięzcą.

 

Od 14:00 teren przy hali opanują uczestnicy VII biegów ulicznych „Strzałkowo-dobry kierunek”. Rywalizację rozpoczną przedszkolaki, następnie odbędą się biegi dzieci ze szkół podstawowych, a o 17:00 wystartuje bieg główny na dystansie 10 km. Chwilę później na trasę wyruszą uczestnicy biegu towarzyszącego na 5 km i marszu Nordic Walking, którzy również do pokonania będą mieli 5 km. Szczegółowy regulamin oraz zapisy dostępne TUTAJ.

 

Niedziela to z kolei czas dla całych rodzin. W ramach pikniku czekać będzie na nich moc atrakcji, m.in: dmuchańce, zaczarowane balony, bańki mydlane, konkurencje sportowe, strażacka grochówka, kiermasz ciast i wiele innych. Imprezę zakończy wieczór DJ-ów. Dodatkowo, o 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbędzie się występ Kabaretu z Konopi. Wstęp jest wolny! Szczegóły na plakatach.  

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *