by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

W piątek, 18 lutego odbyło się oficjalne pożegnanie wieloletniej kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzałkowie Małgorzaty Nowak, która po blisko 40 latach pracy przeszła na emeryturę.

 

Z Samorządem Gminy Strzałkowo Małgorzata Nowak związana była przez całe swoje zawodowe życie. 1 września 1982 r. jako absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu rozpoczęła pracę w Urzędzie Gminy na stanowisku referenta ds. zaopatrzenia emerytalnego rolników i zatrudniania.

 

Dwa lata później, tj. 1 października 1984 r. została kierownikiem Referatu Handlu i Usług, Kultury i Zatrudnienia oraz Zdrowia i Opieki Społecznej. Funkcję tę pełniła do końca marca 1990 r. kiedy powierzono jej zadanie tworzenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzałkowie.

 

W 1995 r. ukończyła studia podyplomowe w zakresie pomocy społecznej na Uniwersytecie Łódzkim,  a w 2011 r. studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu z zakresu zarządzania instytucjami pomocy społecznej. Kierownikiem GOPS była blisko 32 lata. Od 31 stycznia br. jej obowiązki przejęła Monika Kominkiewicz.

 

Podczas uroczystości Małgorzata Nowak podziękowała za wieloletnią współpracę i wsparcie Wójtowi Gminy, pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Urzędu Gminy, z którymi pracowała najdłużej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *