by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Zapraszamy na charytatywne wydarzenie „Gramy dla Karoliny”, podczas którego zbierane będą środki na leczenie Karoliny Stasiak ze Strzałkowa.

 

Pomimo młodego wieku, bo mając zaledwie 34 lata, Karolina doznała rozległego, ciężkiego udaru mózgu. Jej stan jest ciężki, jednak przy odpowiedniej rehabilitacji ma szansę z tego wyjść. Z uwagi na odległe terminy w placówkach państwowych jedyną nadzieją jest leczenie prywatne.

Aby zebrać potrzebne fundusze rodzina i przyjaciele Karoliny postanowili zorganizować wydarzenie charytatywne, z którego dochód przekazany zostanie na jej rehabilitację. W programie, m.in. loteria fantowa, słodki kiermasz, atrakcje dla dzieci oraz występy artystyczne.

Zapraszamy w niedzielę, 27 sierpnia do Strzałkowskiej Strefy Relaksu. Początek o 14:00. Szczegóły na plakacie. Dodatkowo, w godzinach dopołudniowych kiermasz domowych ciast prowadzony będzie również przy kościele pw. św. Doroty w Strzałkowie.

Karolinę można także wesprzeć biorąc udział w zbiórce na portalu Siepomaga.pl oraz przekazując 1,5% podatku. Szczegóły na stronie https://www.siepomaga.pl/karolina-stasiak

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *