by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

To była bardzo udana sobota dla strzałkowskich kibiców. Zarówno Polanin jak i UKS Hagard wygrały swoje mecze przed własną publicznością.

Pojedynek z Kłose Zaniemyśl był pierwszym meczem Polanina Strzałkowo w rundzie wiosennej rozegranym u siebie. Od samego początku lepiej prezentowali się gospodarze, którzy już w siódmej minucie wyszli na prowadzenie za sprawą gola Daniela Bartkowiaka. Kilka minut później na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Michał Lorencki. W drugiej połowie goście zdobyli gola kontaktowego, ale to strzałkowianie mogli cieszyć się z trzech punktów.

Bardzo dobry mecz rozegrali również szczypiorniści UKS Hagard Strzałkowo, którzy we własnej hali podejmowali SPR Włoszakowice. Gospodarze od początku spotkania zdobyli przewagę. Nie do zatrzymania był Jarosław Rogalski, a znakomitą skutecznością popisywali się Łukasz Wołowicz i Oskar Zawodny. W drugiej połowie podopieczni Macieja Leżały spuścili nieco z tonu co starali się wykorzystać goście częściowo odrabiając straty. Końcówka znów należała jednak do gospodarzy i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa 35:21.