by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Ferie dobiegły końca, a wraz z nimi coroczna akcja „Zima z Samorządem Gminy Strzałkowo”. Wśród wielu propozycji każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie.

 

Tradycyjnie, trzon akcji zima stanowiły propozycje sportowe. Amatorzy aktywnego wypoczynku mogli wziąć udział w turniejach: piłki nożnej, siatkówki, tenisa stołowego i koszykówki oraz zajęciach z trenerem na siłowni. Dużo ruchu zapewnił najmłodszym również dzień z dmuchańcami, czyli zabawa na dmuchanych zamkach, zjeżdżalniach, itd.

 

Nowością, która spotkała się z dużym zainteresowaniem były warsztaty garncarstwa, na których dzieci uczyły się lepić i malować gliniane naczynia. Po przerwie spowodowanej pandemią do programu akcji wróciły również warsztaty robienia pizzy zorganizowane przez strzałkowską Pizzerię Sycylia.

 

Dzieci znakomicie bawiły się również na balu karnawałowym oraz dniu z grami VR, dzięki którym mogły na chwilę przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Tradycyjnie nie zabrakło również seansów w Kinie za Rogiem.

 

Zgodnie z tradycją akcję zima zakończył Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, podczas którego na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Spotu zaprezentowali się młodzi wokaliści.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *