by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

W czwartek, 16 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbyło się walne zebranie Strzałkowskiego Stowarzyszenia Osób Starszych i Niepełnosprawnych, podczas którego wybrano nowe władze.

 

Na początku spotkania zastępca wójta Tomasz Gałan podziękował ustępującemu zarządowi oraz komisji rewizyjnej za zaangażowanie i pracę na rzecz środowiska senioralnego gminy. Szczególne podziękowania trafiły do Barbary Strzelczyk, która po ośmiu latach pełnienia funkcji sekretarza, zdecydowała, że nie będzie ponownie kandydować do zarządu.

 

W 2022 r. stowarzyszenie zorganizowało dla swoich członków wiele ciekawych inicjatyw. Wśród nich było kilka wycieczek; spotkania okolicznościowe, m.in. z okazji Dnia Babci i Dziadka, Dnia Kobiet, Dnia Matki i Ojca; nie zabrakło także zabawy andrzejkowej oraz wspólnego grillowania. Ważnym wydarzeniem był jubileusz 10-lecia stowarzyszenia, obchodzony w ramach corocznego Dnia Seniora. Członkowie SSOSiN pozytywnie ocenili pracę zarządu w kończącej się kadencji i udzielili mu jednogłośnego absolutorium.

 

Najważniejszym punktem zebrania były wybory nowych władz, które przeprowadzono w trybie tajnym. W wyniku głosowania prezesem ponownie została Elżbieta Nadkowska. Oprócz niej w zarządzie znalazły się również: Irena Antkowiak, Maria Wojciechowska, Małgorzata Mogiłka i Aurelia Druchlińska. Z kolei w skład komisji rewizyjnej weszli: Jan Żurek, Małgorzata Kierepka i Krystyna Karwacka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *