by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy
Mały chłopiec z pomalowaną farbami buzią kupuje los na loterii. Obok uśmiechnięta kobieta z dziewczynką na ręku

W sobotę, 16 lipca przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wólce odbył się festyn sołecki. Mimo niepewnej pogody frekwencja dopisała, a zabawa była znakomita.

 

Inicjatorami festynu byli: sołtys Marta Szkudlarek i radny Krzysztof Nawrocik. W programie imprezy znalazło się wiele atrakcji, zarówno dla najmłodszych jak i starszych mieszkańców sołectwa. Dla dzieci przygotowano m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, animacje i zabawy oraz watę cukrową i popcorn. Nie zabrakło też konkursów z nagrodami w rzucaniu do kosza i strzelaniu z łuku. Każdy mógł też spróbować potraw z grilla i słodkich przekąsek. Wszystko było bezpłatne.

 

Podczas festynu zorganizowano również „Fantomanię”, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie Miłosza Drygalskiego z Wólki. Imprezę zakończył wieczorek taneczny.

 

Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie festynu oraz sponsorom, wśród których znaleźli się: Gmina Strzałkowo, Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego w Stawie, Konspol Holding Sp. z o.o., Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie oraz inni prywatni sponsorzy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *