by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

W sobotę, 2 października w Strzałkowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Karate Silver Cup. Impreza zakończyła się organizacyjnym i sportowym sukcesem.

 

Organizatorem turnieju był Strzałkowski Klub Karate, a głównym sponsorem Gmina Strzałkowo. Pierwotnie, impreza miała odbyć się w czerwcu br., ale ze względu na pandemię została przeniesiona. Jak się okazało, była to dobra decyzja, bo w nowym terminie, nie tylko udało się przeprowadzić zawody, ale przyciągnęły one do Strzałkowa blisko 300 młodych karateków z 28 klubów z całego kraju.

 

Turniej rozegrano w hali sportowej przy ul. Górnej, gdzie zawodnicy rywalizowali aż w 62 kategoriach. W klasyfikacji medalowej najlepsi okazali się gospodarze, zdobywając 28 krążków, w tym 8 złotych, 7 srebrnych i 13 brązowych. Na drugim miejscu uplasował się UKS Shodan Zduny, a na trzecim Klub Karate Do Shotokan Dragon Środa Wielkopolska. Szczegółowe wyniki znaleźć można TUTAJ.

 

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie zawodów, a w szczególności Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców w Strzałkowie i Ludowemu Bankowi Spółdzielczemu w Strzałkowie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *