by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Polanin zdobył pierwszy punkt w tym sezonie. Przed własną publicznością strzałkowianie zremisowali 1:1 z Naszą Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski.

Będący w trudnej sytuacji Polanin zdecydowanie nie był faworytem niedzielnego spotkania. Mimo to lepiej rozpoczął mecz i to podopieczni Wojciecha Henke prowadzili grę. Niestety brakowało im dokładności i lepszego wykończenia akcji. Zemściło się to w 28. minucie, kiedy po zamieszaniu w polu karnym goście dość szczęśliwie wyszli na prowadzenie.

Polanin wyrównał dopiero w 83. minucie za sprawą trafienia Jakuba Jóźwiaka. Jak się okazało był to gol, który zapewnił mu pierwszy punkt w rozgrywkach V ligi. O kolejne strzałkowianie powalczą na wyjeździe z Płomieniem Przyprostynia.