by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

W meczu na szczycie konińskiej okręgówki Polanin Strzałkowo zremisował na wyjeździe z liderem rozgrywek Pelikanem Niechanowo 2:2.

Podopieczni Wojciecha Henke jechali do Niechanowa po wysokim zwycięstwie 6:0 ze Zrywem Dąbie. Tym razem o łatwych punktach nie było jednak mowy.

Mecz od początku był bardzo wyrównany i stał na wysokim poziomie. Niestety, w pierwszej połowie gospodarze byli skuteczniejsi i po dwóch składnych akcjach to prowadzili 2:0.

Mimo niekorzystnego wyniku do przerwy Polanin nie odpuścił i po zmianie stron przystąpił do odrabiania strat. Dzięki golom Łukasza Szygendy i Michała Walerczyka udało się doprowadzić do remisu i mecz zakończył się wynikiem 2:2.

W najbliższą środę (26 maja) na własnym boisku strzłkowianie podejmą Strażaka Licheń Stary. Początek meczu o 18:30. Zapraszamy do kibicowania.