by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy
Grad bramek, emocje do ostatniego gwizdka i ważnene zwycięstwo. Polanin Strzałkowo pokonał na wyjeździe Wartę Pyzdry 5:4.

Podopieczni Wojciecha Henke przystąpili do meczu z Wartą po pechowej porażce 3:4 ze Zjednoczonymi Trzemeszno. Goście szybko wyszli na prowadzenie za sprawą Sebastniana Kułagi, który w trzeciej minucie wykorzystał rzut karny. Kilka minut później na 1:1 wyrównał Bartłomiej Sodkiewicz.

Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisali się: Michał Walerczyk, Mariusz Szymański i Jakub Jóźwiak, dzięki czemu Polanin schodził do sztni prowadząc 4:1.

W drugiej połowie Warta goniła wynik. Przyniosło to skutek w 59. minucie kiedy gola na 4:2 strzelił Igor Zieliński. Strzałkowianie odpowiedzieli jednak bramką Jakuba Jóźwiaka i wydawało się, że jest po meczu.

Niestety, podobnie jak przed tygodniem, graczy Polanina czekała nerwowa końcówka. Wszystko za sprawą Bartłomieja Sodkiewicza, który dołożył dwa trafienia kompletując hattricka. Ostatecznie Polaninowi udało się utrzymać prowadzenie i wygrać 5:4.