by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

W czwartek, 17 marca pary małżeńskie z terenu Gminy Strzałkowo, które w ubiegłym roku obchodziły pięćdziesiątą oraz sześćdziesiątą rocznicę ślubu, wzięły udział w uroczystości Złotych i Diamentowych Godów.

 

Wspólne świętowanie rozpoczęła msza św. w intencji Jubilatów, następnie małżonkowie oraz zaproszeni goście przenieśli się do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, gdzie odbyła się druga część uroczystości. Wszystkie pary otrzymały upominki i listy gratulacyjne od Samorządu Gminy, a Złoci Jubilaci również medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 

W 2021 roku pięćdziesięciolecie małżeństwa obchodziły pary: Elżbieta i Stanisław Chrzumniccy, Mirosława i Walenty Graczykowie, Wanda i Kazimierz Grądzielowie, Bogusława i Lech Hierowscy, Danuta i Tadeusz Idzikowie, Krystyna i Henryk Kowalówczanowie, Irena i Kazimierz Liczbińscy, Wanda i Czesław Łukaszykowie, Emilia i Kazimierz Przygoccy, Maria i Władysław Szacowni, Ewa i Andrzej Tylmanowie, Halina i Wojciech Winkowscy, Wiesława i Stanisław Wiśniewscy oraz Mirosława i Kazimierz Woźniakowie.

 

Sześćdziesiątą rocznicę ślubu w 2021 roku świętowali: Aniela i Romuald Bojkowie, Janina i Bogumił Chojnaccy, Zofia i January Gulczyński, Irena i Jan Kościuszkowie, Elżbieta i Władysław Marszałkowie, Kazimiera i Feliks Szablewscy, Edwarda i Zdzisław Szymkowiakowie, Bolesława i Stefan Wiśniewscy oraz Halina i Józef Zielińscy.  

 

Wszystkim Jubilatom gratulujemy i życzymy kolejnych, wspólnych lat.   

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *