by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Ponad 15 tys. zł zebrano podczas „Turnieju charytatywnego dla Karoli i Michalinki”, który wczoraj rozegrany został w hali sportowej w Strzałkowie.

 

Organizatorami turnieju byli przyjaciele oraz rodzina Karoliny Stasiak i Michaliny Kocik, na czele z Moniką Tyndyk i Wiolettą Czwajdą, które koordynowały całe wydarzenie.

Do piłkarskiej rywalizacji stanęło osiem drużyn: Przyjaciele Karoli i Michalinki, Samorządowcy, Strażacy Krępkowo, Strażacy Strzałkowo. Kumple, Uczniowie, Policjanci i FC Kasztelan. Najlepsi okazali się ci ostatni wygrywając wszystkie swoje mecze.

Równolegle z turniejem odbywał się kiermasz, na którym zakupić można było, m.in. rękodzieło, świąteczne ozdoby oraz domowe wypieki. Pomiędzy meczami losowano również nagrody ufundowane przez sponsorów. Łącznie udało się zebrać 15 086,00 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację mieszkanek Strzałkowa: Karoliny Stasiak i Michaliny Kocik. 

Organizatorzy dziękują zespołom biorącym udział w turnieju, licznie zgromadzonej publiczności oraz wszystkim, którzy włączyli się w jego przygotowanie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *