by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Podopieczni Świetlicy Środowiskowej w Strzałkowie podsumowali wakacje. Pomimo ograniczeń związanych z pandemią, atrakcji było sporo.

 

Podczas wakacji na zajęcia do świetlicy uczęszczało 21 dzieci. Oferta obejmowała tematyczne spotkania, warsztaty, zajęcia ruchowe oraz wycieczki, dzięki którym najmłodsi mogli rozwijać soje zainteresowania oraz umiejętności, a wspólne gry i zabawy na świeżym powietrzu dawały wiele radości i nauczyły dzieci współpracy w grupie.  

 

W ramach akcji „Lato 2021 z Samorządem Gminy Strzałkowo” podopieczni świetlicy wzięli udział w wycieczce do stadniny koni w Bierzglinku oraz warsztatach robotyki i programowania z klockami Lego. Niecodzienną atrakcją była także wizyta w Stanicy Rycerskiej w Korwinie, podczas której dzieci mogły przenieść się w czasie do dawnych dziejów.

 

W podziękowaniu dla Samorządu Gminy oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dzieci przygotowały dla zebranych gości krótki program artystyczny. Z kolei wójt Dariusz Grzywiński na rozpoczynający się rok szkolny przekazał podopiecznym świetlicy upominki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *