by Strzalkowo Strzalkowo

W sobotę, 16 maja, w Strzałkowie odbyła się VI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Silver CUP. W zawodach uczestniczyło aż 515 zawodników reprezentujących 33 kluby z całej Polski.

Organizacja każdej kolejnej edycji Silver CUP stanowi duże wyzwanie dla Strzałkowskiego Klubu Karate, jednak z roku na rok turniej cieszy się coraz większym zainteresowaniem i bije rekordy frekwencji – podobnie było również w tym roku.

Główne wsparcie finansowe wydarzenia zapewniła Gmina Strzałkowo.

Strzałkowski Klub Karate zajął 5. miejsce w klasyfikacji generalnej, zdobywając łącznie 15 medali: 4 złote, 4 srebrne oraz 7 brązowych. Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy!