by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

W piątek, 17 lutego w Powidzu odbyła się gala podsumowująca realizację projektów w ramach V edycji programu ,,Działaj Lokalnie’’. Wśród wyróżnionych znalazły się dwa stowarzyszenia z terenu naszej Gminy.

 

Gala została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska”, które realizowało program grantowy „Działaj Lokalnie”. Głównym celem programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez projekty obywatelskie.

 

Do takich inicjatyw należały m.in. warsztaty z dietetykiem pod hasłem „Wiem co jem”, zorganizowane przez Stowarzyszenie Kobiet „Razem” z Kornat oraz projekt „SPONtanicznie w obiektywie” Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Gminy Strzałkowo. Za ich realizację przedstawiciele obu organizacji odebrali podczas gali honorowe statuetki.

 

Spotkanie uświetniła część artystyczna w wykonaniu: Weroniki Radnieckiej oraz Zespołu Teatralnego ,,Diamenciki Marty”, działającego przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Gminy Strzałkowo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *