by Strzalkowo Strzalkowo
W sali gimnastycznej pierwszoklasiści stoją w rzędzie i składają ślubowanie przed sztandarem szkoły

W piątek, 18 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wólce odbyło się pasowanie na uczniów.

 

Spotkanie rozpoczęła część artystyczna w wykonaniu dzieci. Następnie 12 pierwszoklasistów złożyło uroczyste ślubowanie i zostało symbolicznie pasowanych na uczniów.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy potwierdzające przyjęcie w poczet uczniów oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i Samorząd Gminy.