by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

KOMUNIKAT

dla mieszkańców Gminy Strzałkowo, zainteresowanych zakupem węgla dla gospodarstw domowych na preferencyjnych warunkach

 

Szanowni Państwo

w związku z potrzebą dokonania wstępnego rozeznania zapotrzebowania na zakup węgla dla gospodarstw domowych na preferencyjnych warunkach, Urząd Gminy w Strzałkowie prosi osoby zainteresowane o zgłaszanie do dnia 24 października br. chęci zakupu węgla, telefonicznie na numer, 63 274-60-21, 63 274-60-30 lub drogą elektroniczną na adres ug@strzalkowo.pl z podaniem ilości i rodzaju węgla.

Uwaga: zgłoszenie służy celom poglądowym. Zakupu węgla można będzie dokonać po złożeniu wniosku, którego wzór będzie dostępny na stronie internetowej Urzędu oraz w Biurze Obsługi Klienta, po uchwaleniu i wejściu w życie ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych, która obecnie jest w fazie projektu.

Jednocześnie informujemy, że wg założeń projektu ww. ustawy:

• Maksymalna cena węgla może  wynosić 2000 zł.

• Uprawnionymi do zakupu węgla po preferencyjnej cenie będą  gospodarstwa domowe, które otrzymały dodatek węglowy lub pozytywnie rozpatrzono wniosek o wypłatę dodatku węglowego lub jeśli nie złożono wniosku o wypłatę dodatku węglowego ,dokonano zgłoszenia lub wpisania węgla jako głównego źródła ogrzewania w centralnej ewidencji emisyjności budynków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *