by Strzalkowo Strzalkowo
HF6A4200 krotsza 1350

W czwartek, 28 maja, podopieczni Świetlicy Środowiskowej w Strzałkowie wspólnie ze swoimi Mamami świętowali Dzień Mamy.

To wyjątkowe święto było okazją do wyrażenia miłości, wdzięczności i docenienia Mam, ale przede wszystkim do wspólnego spędzenia czasu. Każde dziecko przygotowało dla swojej mamy indywidualny wierszyk, dlatego nie zabrakło wzruszających chwil i uśmiechów.

Gościem honorowym spotkania była pani Monika Kominkiewicz – kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzałkowie.

Wszystkim Mamom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za ich miłość, troskę i codzienne wsparcie!