by Strzalkowo Strzalkowo Brak komentarzy

Polanin Strzałkowo w V lidze. Podopieczni Wojciecha Henkie wygrali w meczu barażowym z Radwanem Lubasz 3:2 i awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy, którzy już w pierwszej minucie prowadzili po golu Michała Walerczyka. Niesiony dopingiem licznie zgromadzonej publiczności Polanin nie zamierzał zwalniać tempa czego efektem były kolejne bramki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Jakub Jóźwiak, a na 3:0 podwyższył Sebastian Kułaga.

Mimo wysokiego prowadzenia gospodarzy goście nie poddali się i jeszcze przed przerwą zdobyli gola kontaktowego. Bramka wyraźnie dodała im pewności siebie i po zmianie stron to oni przejęli inicjatywę stwarzając groźne sytuacje pod bramką Polanina. Kiedy w końcówce strzelili na 3:2 zrobiło się nerwowo. Podopieczni Wojciecha Henke jednak wytrzymali presję, utrzymali wynik i to oni mogli cieszyć się z awansu.

Całemu zespołowi gratulujemy wielkiego sukcesu!