KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 Aktualnie jest 1 gość
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Ruszyła strona internetowa dla przedsiębiorców w związku ze skutkami COVID-19
01.07.2020.

Samorząd Województwa Wielkopolskiego uruchomił nową stronę internetową www.wsparcie.wielkopolskie.pl zawierającą kompleksowe informacje o warunkach i wymaganiach związanych z otrzymaniem pomocy dla wielkopolskich przedsiębiorców dotkniętych skutkami epidemii COVID-19.

 Image

 
Rusza nabór wniosków w ramach programu "Moja Woda"
01.07.2020.
Image

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu od dzisiaj ogłasza nabór wniosków dla zadań realizowanych w 2020 roku, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda”na lata 2020-2024”. Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie orazszczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW w Poznaniu, określone są w treści Programu Priorytetowego oraz w Regulaminie naboru wniosków, znajdujące się na stronie ogłoszenia o naborze - LINK.

 

 
Kolejne laptopy trafiły do szkół
29.06.2020.

ImageGmina Strzałkowo po raz drugi otrzymała dofinansowanie na sprzęt komputerowy dla uczniów szkół podstawowych. Tym razem w ramach programu „Zdalna szkoła+” udało się zakupić 26 laptopów za kwotę 54 600 złotych. Jej wysokość została ustalona na podstawie oszacowanego zapotrzebowania. 

W dniu zakończenia roku szkolnego sprzęt został przekazany dyrektorom i podobnie jak urządzenia zakupione z programu „Zdalna szkoła” wzbogaci zasoby edukacyjne gminnych placówek, a po powrocie do tradycyjnej nauki będzie wykorzystywany podczas lekcji.

Program „Zdalna szkoła+” finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Akcja ma pomóc najbardziej potrzebującym i zniwelować cyfrowe wykluczenie, szczególnie wśród dzieci z rodzin wielodzietnych.

Image

 
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
27.06.2020.

ImageInaczej niż zwykle - w małych grupach z zachowaniem reżimu sanitarnego, uczniowie szkół z terenu Gminy Strzałkowo zakończyli rok szkolny 2019/2020. Najbardziej uroczyście pożegnano tegorocznych absolwentów, spośród których tradycyjnie wyłoniono prymusów. W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Strzałkowie tytuł ten otrzymała Maria Gaca, a w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wólce Weronika Gawron. Wolontariuszem Roku został Norbert Cichacki.

Uroczystość zakończenia roku w ZSP Strzałkowo była też okazją do pożegnania nauczycielek i pracownic szkoły, które przeszły na emeryturę. Są to: Urszula Szkudlarek, Małgorzata Budaj, Alina Andrzejak i Henryka Waryś.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a we wrześniu powrotu do szkoły w tradycyjnej formie.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Dzień Matki i Ojca u seniorów
26.06.2020.

ImageTegoroczne obchody Dnia Matki i Ojca w Strzałkowskim Stowarzyszeniu Osób Starszych i Niepełnosprawnych miały wyjątkowy charakter. Było to pierwsze wspólne spotkanie członków Stowarzyszenia po dłuższej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. - Nieważne ile mamy lat i jakimi jesteśmy ludźmi. Miłość do rodziców jest najtrwalsza i wieczna. W imieniu zarządu życzę wszystkim zdrowia, radości, życzliwości i co bardzo ważne pomocy najbliższych - mówiła prezes Bronisława Kasprzyk witając zebranych. Do życzeń przyłączyła się również Lidia Śmidowicz - zastępca Wójta Gminy Strzałkowo.  

GALERIA ZDJĘĆ    

 
Ostrzeżenie IMGW
26.06.2020.

Wojewódzki Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu informuje o wystąpieniu burz z gradem od 26.06 2020 r. godz. 14:00 do 26.06.2020 r. godz. 22:00. Porywy wiatru około 90km/h, natomiast 40 mm deszczu. Szczegóły >>

 
Komunikat dotyczący wprowadzenia stopnia alarmowego BRAWO-CRP
26.06.2020.

Image

Image

 
XIV sesja Rady Gminy Strzałkowo
18.06.2020.

W czwartek, 25 czerwca br. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbędzie się XIV sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad wraz z projektami uchwał znaleźć można TUTAJ. Transmisja z posiedzenia prowadzona będzie na platformie esesja.tv.

 
Informacja o uruchomieniu PSZOK-u
17.06.2020.
Image
 
Informacja w sprawie ulicznego handlu płodami rolnymi
17.06.2020.

Informacja

W związku z pytaniami dotyczącymi handlu ulicznego płodami rolnymi w Strzałkowie informujemy, że ze względu na brak odpowiednich terenów, Gmina aktualnie nie dysponuje prawem miejscowym regulującym kwestie ww. rodzaju handlu.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość uzyskania zgody na prowadzenie tego typu działalności wydawanej w formie decyzji administracyjnej. W celu jej otrzymania osoby zainteresowane proszone są
o zgłaszanie się do Urzędu Gminy w Strzałkowie, pokój nr 17.


                                                                                                          Wójt Gminy Strzałkowo
                                                                                                           /-/ Dariusz Grzywiński

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1473
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg

 

kacik.jpg