KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Dzień Edukacji Narodowej 2019
14.10.2019.

ImageJak co roku w październiku w szkołach prowadzonych przez Gminę Strzałkowo odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. Nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wólce obchodzili swoje święto w ramach Jubileuszu 60 - lecia Szkoły Podstawowej, a kadra Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Strzałkowie spotkała się w budynku byłego gimnazjum przy ul. Ostrowskiej.  

Z okazji święta polskiej oświaty Wójt Gminy - Dariusz Grzywiński złożył wszystkim nauczycielom najlepsze życzenia i podziękował za całoroczną pracę. Tradycyjnie, wręczył też Nagrody Wójta dyrektorom obu placówek. Dyrektorzy z kolei swoje nagrody przyznali nauczycielom i pracownikom obsługi.

GALERIA ZDJĘĆ

 
60 - lecie Szkoły Podstawowej w Wólce
14.10.2019.

ImageW piątek, 11 października w Wólce obchodzono Jubileusz 60 - lecia Szkoły Podstawowej, która obecnie wchodzi w skład Zespołu Szkolno - Przedszkolnego. Podczas uroczystej akademii osoby związane z placówką przypomniały jej historię, nie zabrakło też występów artystycznych w wykonaniu dzieci. Spotkanie było też okazją do wręczenia Stypendiów Wójta Gminy Strzałkowo za najlepsze wyniki w nauce. Tym razem otrzymały je: Wiktoria Skweres, Oliwia Kajdan, Monika Springel i Martyna Nowaczyk. Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej wójt wręczył też nagrodę dyrektorowi szkoły - Piotrowi Kowalskiemu, on z kolei nagrody dyrektora przyznał nauczycielom. Po zakończeniu części oficjalnej na placu przed budynkiem szkoły zakopano tzw. kapsułę czasu oraz odsłonięto tablice pamiątkową.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Komunikat dotyczący wprowadzenia stopnia alarmowego BRAWO-CRP
10.10.2019.

Szanowni Państwo

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu podało informację:

Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796)  podpisał Zarządzenie nr 197 z dnia 7 października 2019 r. w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego CRP (stopień BRAVO-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – obowiązujące od dnia 10 października 2019 r., od godz. 00:01, do dnia 14 października 2019 r., do godz. 23:59.

Wprowadzenia stopnia alarmowego BRAVO-CRP dotyczy zagrożeń w cyberprzestrzeni i wiąże się z prowadzeniem wzmożonego monitoringu stanu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych.

Bezpieczeństwo w czasie obowiązywania stopnia uzależnione jest nie tylko od działania właściwych służb, ale też od czujności obywateli. W przypadku zauważania czegoś niepokojącego należy poinformować o tym policję za pośrednictwem numeru telefonu 112 lub 997.

TREŚĆ ZARZĄDZENIA

 
Zapraszamy!
09.10.2019.
Image
 
Podpisanie umowy w ramach projektu "Szatnia na medal"
09.10.2019.

ImageWe wtorek, 8 października w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu Wójt Dariusz Grzywiński podpisał umowę na realizację zadania „Budowa trybun na stadionie w Strzałkowie - Budynek zaplecza sanitarnego - część budowlana, dojścia piesze, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne.” Całkowity koszt inwestycji to 91 830 zł z czego 50% stanowi dofinansowanie w ramach programu „Szatnia na medal” wdrażanego przez Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Zadanie obejmuje zakup kontenera WC, wykonanie fundamentów pod kontener, przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne oraz dojścia do WC.

Image

 
Podpisanie umowy na dofinansowanie II etapu przebudowy drogi Staw - Staw
08.10.2019.

ImageW poniedziałek, 7 października w delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Koninie Wojewoda Wielkopolski - Zbigniew Hoffmann podpisał z samorządowcami regionu konińskiego umowy na dofinansowanie inwestycji drogowych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Wśród zadań, które znalazły się na liście do dofinansowania był także drugi etap przebudowy drogi Staw - Staw. Całkowity koszt inwestycji to 1.830813,25 zł z czego 70% stanowi rządowe dofinansowanie. Pozostałe środki, tj.  549.244,25 zł to wkład własny Gminy. Postępowanie przetargowe dobiega już końca, obecnie trwa procedura oceny oferty. Termin wykonania inwestycji ustalono na 15 maja 2020 r. Umowę w imieniu Gminy Strzałkowo podpisali Wójt -Dariusz Grzywiński oraz Skarbnik - Teresa Jóźwiak. W spotkaniu udział wzięli również posłowie: Leszek Galemba i Witold Czarnecki oraz szef Gabinetu Politycznego Prezesa rady Ministrów - Marek Suski.   

GALERIA ZDJĘĆ

 
Szkolenie dla organizacji pozarządowych
05.10.2019.
Image
 
Dni Seniora w ZUS
05.10.2019.
Image
 
Dyżury doradcze dla organizcji pozarządowych
02.10.2019.

Image

Image

 
Nie żyje Stefan Śmidowicz
01.10.2019.

Ze smutkiem i żalem żegnamy

ŚP. STEFANA ŚMIDOWICZA

 wieloletniego sołtysa i radnego Gminy Strzałkowo,

społecznika wyróżnionego honorowym

odznaczeniem „Złote Strzałki”.

 

Rodzinie i Bliskim

szczere wyrazy współczucia

w imieniu Samorządu Gminy Strzałkowo

składają

                                        
Przewodniczący Rady Gminy                                Wójt Gminy
               /-/ Tomasz  Gałan                               /-/ Dariusz  Grzywiński

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1313
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg